Pasaule 

Produkti šajā kategorijā 

Video: ES un Turcija: izkļūšana no strupceļa.        

Pasaule 
 

Bažas par pamattiesību ievērošanu un militāro darbību Sīrijā liek pārskatīt ES un Turcijas attiecības. Kāds ir sadarbības esošais statuss?

Infografika: ES Tirdzniecības līgumi.        

Pasaule 
 

ES notiek sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, kurus ir jāapstiprina Eiropas Parlamentam. Iepazīsties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Fotoattēls: Itālijas goda senatore un Osvencimas nometnes bijusī ieslodzītā Liljana Segre  un Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Dāvids Sasoli.        

Pasaule 
 

EP sesijas atklāšanā notika svinīga ceremonija, lai atzīmētu 75. gadadienu, kopš tika atbrīvota nacistu koncentrācijas nometne Osvencimā (Aušvicā).

Fotoattēls: Teherāna, Irāna.  ©Shutterstock.com/Vanchai Tan        

Pēc nesenajiem konflikta saasinājumiem Irānā EP deputāti diskutēja par situāciju reģionā. Kāds ir pašreizējā stāvokļa iemesls un kāda ir ES loma konflikta mazināšanā?

Foto: 20. novembrī Eiropas Parlaments organizēs augsta līmeņa konferenci, lai atzīmētu ANO Konvencijas par Bērna tiesībām 30. gadadienu © European Union 2019 -EP.        

Pasaule 
 

20. novembrī Eiropas Parlaments organizē augsta līmeņa konferenci, lai atzīmētu Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par Bērna tiesībām 30. gadadienu.

banner_refugee day        

Pēdējo gadu migrantu un patvēruma meklētāju pieplūdums Eiropā parādīja, ka ir nepieciešama efektīva un taisnīga Eiropas patvēruma politika. Ieskats uzlabotājā sistēmā mūsu infografikā.

Infographic on death penalty        

Eiropas Parlaments stingri iestājas pret nāvessoda piemērošanu jebkādos apstākļos un cīnās par nāvessoda pilnīgu atcelšanu visā pasaulē. Vairāk par nāvessodu pasaulē - infografikās.