Pasaule 

Produkti šajā kategorijā 

Infographic on death penalty        

Eiropas Parlaments stingri iestājas pret nāvessoda piemērošanu jebkādos apstākļos un cīnās par nāvessoda vispārēju atcelšanu visā pasaulē. Izpildīto nāvessodu statistika - infografikās.

Inforgrafika: ES Tirdzniecības līgumi.        

Pasaule 
 

ES notiek sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, kurus ir jāapstiprina Eiropas Parlamentam. Aicinām Iepazīties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Fotoattēlā redzam migrantu grupu uz dzelzceļa sliedēm. ©Ajdin Kamber/AdobeStock        

Migrācijai ir daudz iemeslu. Tie ietver gan drošību, demogrāfiju un cilvēktiesības, gan nabadzību un klimata pārmaiņas. Lasīt tālāk, lai uzzinātu vairāk par migrācijas cēloņiem.

Video: Kamēr pasaule cīnās pret Covid-19, ES uzsāk programmas mazāk aizsargāto valstu atbalstam, lai novērstu dziļāku veselības un sociālo krīzi. Fonds 20 miljardu eiro apmērā palīdzēs partnervalstīm reaģēt uz krīzi, atbalstīt veselības, ūdens un sanitārijas sistēmas, kā arī mazos un vidējos uzņēmumus.        

Covid-19 uzliesmojuma sekas Āfrikā varētu būt postošas. Eiropas cīņai pret pandēmiju jāpārsniedz tās robežas, uzsver EP Attīstības komitejas priekšsēdētājs Tomas Tobé.

Video: ES un Turcija: izkļūšana no strupceļa.        

Pasaule 
 

Bažas par pamattiesību ievērošanu un militāro darbību Sīrijā liek pārskatīt ES un Turcijas attiecības. Kāds ir sadarbības esošais statuss?

Fotoattēls: Itālijas goda senatore un Osvencimas nometnes bijusī ieslodzītā Liljana Segre  un Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Dāvids Sasoli.        

Pasaule 
 

EP sesijas atklāšanā notika svinīga ceremonija, lai atzīmētu 75. gadadienu, kopš tika atbrīvota nacistu koncentrācijas nometne Osvencimā (Aušvicā).