Živě

od 19. do 23. října 2020 / / Brusel

Pondělí 19. října 2020 - Pátek 23. října 2020

Brusel

Pondělí 19. října 2020

Zprávy

Single votes

Single votes

seznam hlasování : 

 

Decisions on the discharge

CONT

Rozpočtová kontrola

seznam hlasování : 

  [discharge]

L-category vehicles

A9-0190/2020

GRAPINI

Vnitřní trh a ochrana spotřebitelů

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [***I]

EGF/ES/Galicia

A9-0192/2020

HAYER

Rozpočet

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [budget]

Úterý 20. října 2020

Zprávy

Final votes - Third voting session

Final votes - Third voting session

seznam hlasování : 

 

Final votes - Second voting session

Final votes - Second voting session

seznam hlasování : 

 

NPT review process

A9-0020/2020

MIKSER

Zahraniční věci

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

PESCO

A9-0165/2020

SIKORSKI

Zahraniční věci

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

Moldova

A9-0166/2020

TUDORACHE

Zahraniční věci

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

Belarus

A9-0167/2020

AUŠTREVIČIUS

Zahraniční věci

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

DSA: fundamental rights issues

A9-0172/2020

PEETERS

Občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

AI: Intellectual property rights

A9-0176/2020

SÉJOURNÉ

Právní záležitosti

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

Digital Services Act

A9-0177/2020

WÖLKEN

Právní záležitosti

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

AI: Civil liability

A9-0178/2020

VOSS

Právní záležitosti

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

DSA: Single Market

A9-0181/2020

AGIUS SALIBA

Vnitřní trh a ochrana spotřebitelů

seznam hlasování : 

 REVISED VERSION [init.]

AI: Ethical aspects

A9-0186/2020

GARCÍA DEL BLANCO

Právní záležitosti

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION/2 [init.]

Discharge: EESC

A9-0188/2020

ZDECHOVSKÝ

Rozpočtová kontrola

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [discharge]

Discharge: European Council and Council

A9-0189/2020

ZDECHOVSKÝ

Rozpočtová kontrola

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [discharge]

Středa 21. října 2020

Zprávy

Final votes - Third voting session

Final votes - Third voting session

seznam hlasování : 

 

Final votes - Second voting session

Final votes - Second voting session

seznam hlasování : 

 

CAP: Strategic Plans

A8-0200/2019

JAHR

Zemědělství a rozvoj venkova

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION/2 [***I]

Deforestation

A9-0179/2020

BURKHARDT

Životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION/3 [init.]

Euro area 2020

A9-0183/2020

DOBREV

Zaměstnanost a sociální věci

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

Euro area 2020

A9-0193/2020

SCHUSTER

Hospodářství a měna

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

Návrhy usnesení

Education

B9-0338/2020

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION

Visa reciprocity

B9-0339/2020

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION

Čtvrtek 22. října 2020

Zprávy

Final votes - First voting session

Final votes - First voting session

seznam hlasování : 

 

Common agricultural policy

A8-0199/2019

MÜLLER

Zemědělství a rozvoj venkova

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION/3 [***I]

CAP: Strategic Plans

A8-0200/2019

JAHR

Zemědělství a rozvoj venkova

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION/2 [***I]

Gender Equality

A9-0145/2020

URTASUN

Práva žen a rovnost pohlaví

seznam hlasování : 

 FINAL VERSION [init.]

Pátek 23. října 2020

Zprávy

Final votes - Second voting session

Final votes - Second voting session

seznam hlasování : 

 

Final votes - First voting session

Final votes - First voting session

seznam hlasování : 

 

Agricultural products

A8-0198/2019

ANDRIEU

Zemědělství a rozvoj venkova

seznam hlasování : 

 REVISED VERSION/4 [***I]

Kontakt

Prioritní informace a dokumenty