Otse

alates 19. ㅡ 23. oktoober 2020 / / Brüssel

Esmaspäev, 19. oktoober 2020 - Reede, 23. oktoober 2020

Brüssel

Esmaspäev, 19. oktoober 2020

Raportid

Single votes

Single votes

Hääletusnimekiri : 

 

Decisions on the discharge

CONT

Eelarve kontroll

Hääletusnimekiri : 

  [discharge]

L-category vehicles

A9-0190/2020

GRAPINI

Siseturg ja tarbijakaitse

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [***I]

EGF/ES/Galicia

A9-0192/2020

HAYER

Eelarve

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [budget]

Teisipäev, 20. oktoober 2020

Raportid

Final votes - Second voting session

Final votes - Second voting session

Hääletusnimekiri : 

 

Final votes - Third voting session

Final votes - Third voting session

Hääletusnimekiri : 

 

NPT review process

A9-0020/2020

MIKSER

Välisasjad

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

PESCO

A9-0165/2020

SIKORSKI

Välisasjad

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

Moldova

A9-0166/2020

TUDORACHE

Välisasjad

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

Belarus

A9-0167/2020

AUŠTREVIČIUS

Välisasjad

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

DSA: fundamental rights issues

A9-0172/2020

PEETERS

Kodanikuvabadused ning justiits- ja siseasjad

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

AI: Intellectual property rights

A9-0176/2020

SÉJOURNÉ

Õigus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

Digital Services Act

A9-0177/2020

WÖLKEN

Õigus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

AI: Civil liability

A9-0178/2020

VOSS

Õigus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

DSA: Single Market

A9-0181/2020

AGIUS SALIBA

Siseturg ja tarbijakaitse

Hääletusnimekiri : 

 REVISED VERSION [init.]

AI: Ethical aspects

A9-0186/2020

GARCÍA DEL BLANCO

Õigus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION/2 [init.]

Discharge: EESC

A9-0188/2020

ZDECHOVSKÝ

Eelarve kontroll

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [discharge]

Discharge: European Council and Council

A9-0189/2020

ZDECHOVSKÝ

Eelarve kontroll

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [discharge]

Kolmapäev, 21. oktoober 2020

Raportid

Final votes - Second voting session

Final votes - Second voting session

Hääletusnimekiri : 

 

Final votes - Third voting session

Final votes - Third voting session

Hääletusnimekiri : 

 

CAP: Strategic Plans

A8-0200/2019

JAHR

Põllumajandus ja maaelu areng

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION/2 [***I]

Deforestation

A9-0179/2020

BURKHARDT

Keskkond, rahvatervis ja toiduohutus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION/3 [init.]

Euro area 2020

A9-0183/2020

DOBREV

Tööhõive ja sotsiaalvaldkond

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

Euro area 2020

A9-0193/2020

SCHUSTER

Majandus ja rahandus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

Resolutsiooni ettepanekud

Education

B9-0338/2020

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION

Visa reciprocity

B9-0339/2020

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION

Neljapäev, 22. oktoober 2020

Raportid

Final votes - First voting session

Final votes - First voting session

Hääletusnimekiri : 

 

Agricultural products

A8-0198/2019

ANDRIEU

Põllumajandus ja maaelu areng

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION/3 [***I]

Common agricultural policy

A8-0199/2019

MÜLLER

Põllumajandus ja maaelu areng

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION/3 [***I]

CAP: Strategic Plans

A8-0200/2019

JAHR

Põllumajandus ja maaelu areng

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION/2 [***I]

Gender Equality

A9-0145/2020

URTASUN

Naiste õigused ja sooline võrdõiguslikkus

Hääletusnimekiri : 

 FINAL VERSION [init.]

Reede, 23. oktoober 2020

Kontakt

Prioriteetne teave ja prioriteetsed dokumendid