Multimédiás tartalom vitánként

2020. január 16., csütörtök

07:37 - 07:41 Az éghajlatváltozás miatt bekövetkezett pusztító bozóttüzek Ausztráliában és más szélsőséges időjárási események

Maroš Šefčovič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

07:40:07

Felszólalás vége

07:40:20

Hildegard Bentele

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

07:40:56

Felszólalás vége

07:41:08

Miriam Dalli

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

07:41:07

Felszólalás vége

07:41:18

Pär Holmgren

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

07:41:20

Felszólalás vége

07:41:33

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:03

Felszólalás kezdete

07:41:26

Felszólalás vége

07:41:29

07:42 - 07:43 Szavazások órája

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

07:42:55

Felszólalás vége

07:43:02

09:00 - 09:00 Az ülés megnyitása

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:00:40

Felszólalás vége

09:00:49

09:00 - 09:01 Mentelmi jog felfüggesztésére irányuló kérelem

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

09:00:49

Felszólalás vége

09:01:22

09:01 - 09:49 A gazdasági és monetáris unió intézményei és szervei: a közszolgálati jogviszony megszűnése utáni összeférhetetlenség megelőzése

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

09:01:22

Felszólalás vége

09:02:02

Irene Tinagli

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:04:41

Felszólalás kezdete

09:02:02

Felszólalás vége

09:06:43

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:06:41

Felszólalás vége

09:06:52

Janez Lenarčič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:06:33

Felszólalás kezdete

09:06:51

Felszólalás vége

09:13:24

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:13:23

Felszólalás vége

09:13:35

Markus Ferber

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:20

Felszólalás kezdete

09:13:31

Felszólalás vége

09:15:51

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:15:50

Felszólalás vége

09:16:02

Paul Tang

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:04

Felszólalás kezdete

09:16:01

Felszólalás vége

09:18:05

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:18:03

Felszólalás vége

09:18:13

Luis Garicano

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:24

Felszólalás kezdete

09:18:12

Felszólalás vége

09:20:36

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:34:05

Felszólalás vége

09:34:15

Alfred Sant

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

09:34:12

Felszólalás vége

09:35:40

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:35:39

Felszólalás vége

09:35:48

Mikuláš Peksa

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

09:35:46

Felszólalás vége

09:37:38

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:37:36

Felszólalás vége

09:37:48

Maximilian Krah

Szerep : ID

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

09:37:44

Felszólalás vége

09:39:10

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

09:39:09

Felszólalás vége

09:39:17

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

09:39:15

Felszólalás vége

09:40:39

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:40:36

Felszólalás vége

09:40:45

Marek Paweł Balt

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

09:40:42

Felszólalás vége

09:41:48

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

09:41:46

Felszólalás vége

09:42:08

Traian Băsescu

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

09:42:03

Felszólalás vége

09:43:29

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:43:27

Felszólalás vége

09:43:36

Bogdan Rzońca

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

09:43:33

Felszólalás vége

09:44:39

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:44:38

Felszólalás vége

09:44:50

Janez Lenarčič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:53

Felszólalás kezdete

09:44:48

Felszólalás vége

09:49:41

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:49:39

Felszólalás vége

09:49:53

09:50 - 10:31 Burundi, különösen a véleménynyilvánítás szabadsága

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

09:50:07

Felszólalás vége

09:50:40

Ellie Chowns

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:43

Felszólalás kezdete

09:50:40

Felszólalás vége

09:53:23

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:53:21

Felszólalás vége

09:53:31

Anna Fotyga

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

09:53:30

Felszólalás vége

09:54:32

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

09:54:31

Felszólalás vége

09:54:39

Maria Arena

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

09:54:37

Felszólalás vége

09:56:47

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:56:45

Felszólalás vége

09:56:56

Idoia Villanueva Ruiz

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:48

Felszólalás kezdete

09:56:55

Felszólalás vége

09:59:43

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:59:39

Felszólalás vége

09:59:53

Arba Kokalari

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

09:59:44

Felszólalás vége

10:01:45

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:01:41

Felszólalás vége

10:01:50

Jan-Christoph Oetjen

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

10:01:48

Felszólalás vége

10:03:50

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

10:03:49

Felszólalás vége

10:04:22

Seán Kelly

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

10:04:00

Felszólalás vége

10:06:07

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

10:06:05

Felszólalás vége

10:06:30

Isabel Santos

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

10:06:17

Felszólalás vége

10:07:56

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:07:53

Felszólalás vége

10:08:04

Dita Charanzová

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

10:08:00

Felszólalás vége

10:09:45

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:09:43

Felszólalás vége

10:10:02

Alice Kuhnke

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

10:09:54

Felszólalás vége

10:10:58

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:10:54

Felszólalás vége

10:11:07

Ryszard Czarnecki

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

10:11:05

Felszólalás vége

10:12:17

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

10:12:15

Felszólalás vége

10:12:38

Carlos Zorrinho

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

10:12:36

Felszólalás vége

10:13:53

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:13:50

Felszólalás vége

10:14:00

Phil Bennion

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:55

Felszólalás kezdete

10:13:56

Felszólalás vége

10:15:51

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:15:47

Felszólalás vége

10:15:57

Nathan Gill

Szerep : NI

Időtartam

00:01:22

Felszólalás kezdete

10:15:53

Felszólalás vége

10:17:15

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:17:12

Felszólalás vége

10:17:21

Neena Gill

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:17:17

Felszólalás vége

10:18:54

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:18:52

Felszólalás vége

10:19:06

Marek Paweł Balt

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

10:18:58

Felszólalás vége

10:20:06

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:20:04

Felszólalás vége

10:20:15

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : NI

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

10:20:12

Felszólalás vége

10:22:01

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:21:52

Felszólalás vége

10:22:13

Tomislav Sokol

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

10:22:06

Felszólalás vége

10:22:49

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:22:42

Felszólalás vége

10:22:51

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : NI

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

10:22:46

Felszólalás vége

10:23:48

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:23:46

Felszólalás vége

10:24:00

Jiří Pospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

10:23:59

Felszólalás vége

10:25:07

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

10:25:04

Felszólalás vége

10:25:47

Eugen Tomac

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

10:25:35

Felszólalás vége

10:26:38

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:26:35

Felszólalás vége

10:26:47

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

10:26:44

Felszólalás vége

10:28:13

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:28:11

Felszólalás vége

10:28:22

Janez Lenarčič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:03:26

Felszólalás kezdete

10:28:17

Felszólalás vége

10:31:43

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:31:38

Felszólalás vége

10:31:49

10:31 - 11:11 Nigéria, különösen a közelmúltban végrehajtott terrortámadások

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

10:31:55

Felszólalás vége

10:32:30

Assita Kanko

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:32:30

Felszólalás vége

10:34:05

Ewa Kopacz

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

10:34:02

Felszólalás vége

10:34:10

Erik Marquardt

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

10:34:08

Felszólalás vége

10:36:27

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:36:25

Felszólalás vége

10:36:44

Lars Patrick Berg

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

10:36:40

Felszólalás vége

10:37:58

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:45:10

Felszólalás vége

10:45:21

Phil Bennion

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

10:45:16

Felszólalás vége

10:47:26

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:47:24

Felszólalás vége

10:47:44

Željana Zovko

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:40

Felszólalás kezdete

10:47:32

Felszólalás vége

10:50:12

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

10:50:10

Felszólalás vége

10:50:16

Maria Arena

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:17

Felszólalás kezdete

10:50:16

Felszólalás vége

10:52:33

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:52:30

Felszólalás vége

10:52:44

María Soraya Rodríguez Ramos

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

10:52:37

Felszólalás vége

10:54:49

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

10:54:48

Felszólalás vége

10:55:14

Susanna Ceccardi

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:55:13

Felszólalás vége

10:56:48

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:56:46

Felszólalás vége

10:57:02

Ryszard Czarnecki

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

10:56:52

Felszólalás vége

10:58:08

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

10:58:06

Felszólalás vége

10:58:38

Peter van Dalen

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:32

Felszólalás kezdete

10:58:36

Felszólalás vége

11:01:08

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

11:00:43

Felszólalás vége

11:01:10

Tomislav Sokol

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

11:01:07

Felszólalás vége

11:01:51

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:01:39

Felszólalás vége

11:01:50

Peter van Dalen

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

11:01:46

Felszólalás vége

11:02:27

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

11:02:24

Felszólalás vége

11:02:57

Maria Arena

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

11:02:48

Felszólalás vége

11:03:28

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:03:24

Felszólalás vége

11:03:33

Peter van Dalen

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

11:03:27

Felszólalás vége

11:04:08

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

11:04:02

Felszólalás vége

11:04:09

Jackie Jones

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

11:04:08

Felszólalás vége

11:05:39

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:05:36

Felszólalás vége

11:05:50

Dita Charanzová

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

11:05:48

Felszólalás vége

11:07:16

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:07:15

Felszólalás vége

11:07:25

Dominique Bilde

Szerep : ID

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

11:07:24

Felszólalás vége

11:08:45

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:08:42

Felszólalás vége

11:08:50

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:21:01

Felszólalás vége

11:21:11

Bert-Jan Ruissen

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

11:21:10

Felszólalás vége

11:22:24

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:22:24

Felszólalás vége

11:22:33

Isabel Benjumea Benjumea

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:16

Felszólalás kezdete

11:22:32

Felszólalás vége

11:24:48

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

11:24:47

Felszólalás vége

11:25:24

Eugen Tomac

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

11:25:18

Felszólalás vége

11:25:51

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

11:25:35

Felszólalás vége

11:25:57

Isabel Benjumea Benjumea

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

11:25:55

Felszólalás vége

11:26:23

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

11:26:22

Felszólalás vége

11:26:27

Nicola Procaccini

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

11:26:25

Felszólalás vége

11:27:36

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:27:35

Felszólalás vége

11:27:43

Krzysztof Hetman

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

11:27:42

Felszólalás vége

11:29:40

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

11:29:39

Felszólalás vége

11:30:01

Robert Hajšel

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

11:30:00

Felszólalás vége

11:31:09

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

11:31:08

Felszólalás vége

11:31:32

Clare Daly

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

11:31:15

Felszólalás vége

11:32:35

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:32:34

Felszólalás vége

11:32:42

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

11:32:41

Felszólalás vége

11:33:51

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:33:50

Felszólalás vége

11:34:07

Pierrette Herzberger-Fofana

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

11:34:03

Felszólalás vége

11:36:09

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

11:36:00

Felszólalás vége

11:36:29

Jiří Pospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

11:36:27

Felszólalás vége

11:37:30

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:37:27

Felszólalás vége

11:37:40

Mick Wallace

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

11:37:38

Felszólalás vége

11:38:51

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:38:48

Felszólalás vége

11:39:05

Janez Lenarčič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:18

Felszólalás kezdete

11:39:03

Felszólalás vége

11:43:21

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:43:20

Felszólalás vége

11:43:29

12:07 - 12:07

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:07:06

Felszólalás vége

12:07:17

12:07 - 12:14 Az ülés folytatása

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

12:07:17

Felszólalás vége

12:07:40

Marco Zanni

Szerep : ID

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

12:07:40

Felszólalás vége

12:08:49

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

12:08:48

Felszólalás vége

12:10:15

Marco Zanni

Szerep : ID

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:09:37

Felszólalás vége

12:09:50

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

12:09:51

Felszólalás vége

12:10:30

Brian Monteith

Szerep : NI

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:10:35

Felszólalás vége

12:10:42

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:02:28

Felszólalás kezdete

12:10:38

Felszólalás vége

12:13:06

Ramona Strugariu

Szerep : Renew

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:12:06

Felszólalás vége

12:12:24

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:45

Felszólalás kezdete

12:12:23

Felszólalás vége

12:13:08

Richard Corbett

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

12:13:08

Felszólalás vége

12:14:00

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

12:13:45

Felszólalás vége

12:14:54

12:14 - 12:35 Szavazások órája

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:04

Felszólalás kezdete

12:14:50

Felszólalás vége

12:14:54

12:14 - 12:15 Burundi, különösen a véleménynyilvánítás szabadsága (RC-B9-0054/2020, B9-0054/2020, B9-0055/2020, B9-0057/2020, B9-0058/2020, B9-0061/2020, B9-0066/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:14:54

Felszólalás vége

12:15:21

12:15 - 12:16 Nigéria, különösen a közelmúltban végrehajtott terrortámadások (RC-B9-0056/2020, B9-0056/2020, B9-0059/2020, B9-0060/2020, B9-0062/2020, B9-0063/2020, B9-0064/2020, B9-0065/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

12:15:21

Felszólalás vége

12:16:24

12:16 - 12:18 A Venezuelában azt követően kialakult helyzet, hogy jogellenes módon megválasztották a nemzetgyűlés elnöki testületét és elnökségét (parlamenti puccs) (B9-0051/2020, B9-0052/2020, B9-0053/2020, RC-B9-0048/2020, B9-0048/2020, B9-0049/2020, B9-0050/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:16:24

Felszólalás vége

12:16:32

LeopoldoLópez Gil

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

12:16:32

Felszólalás vége

12:17:06

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:16:55

Felszólalás vége

12:17:04

LeopoldoLópez Gil

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:46

Felszólalás kezdete

12:17:06

Felszólalás vége

12:17:52

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

12:17:11

Felszólalás vége

12:18:49

12:18 - 12:20 Az EUSZ 7. cikkének (1) bekezdése szerinti, folyamatban lévő meghallgatások Lengyelországról és Magyarországról (B9-0032/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

12:18:49

Felszólalás vége

12:20:35

12:20 - 12:30 A Biológiai Sokféleség Egyezmény (CBD) részes felei konferenciájának 15. ülése (COP 15) (Kunming 2020) (B9-0035/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:09:37

Felszólalás kezdete

12:20:35

Felszólalás vége

12:30:12

12:30 - 12:35 Az ombudsman 2018. évi tevékenysége (A9-0032/2019 - Peter Jahr)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:05:05

Felszólalás kezdete

12:30:12

Felszólalás vége

12:35:17

12:35 - 12:35 A gazdasági és monetáris unió intézményei és szervei: a közszolgálati jogviszony megszűnése utáni összeférhetetlenség megelőzése (B9-0047/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

12:35:17

Felszólalás vége

12:35:46

12:40 - 12:40

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:04

Felszólalás kezdete

12:40:09

Felszólalás vége

12:40:13

12:40 - 13:12 A szavazáshoz fűzött indokolások

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

12:40:13

Felszólalás vége

12:41:30

12:41 - 12:45 Éves jelentés a közös biztonság- és védelempolitika végrehajtásáról (A9-0052/2019 - Arnaud Danjean)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:41:16

Felszólalás vége

12:41:26

ManuelBompard

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

12:41:30

Felszólalás vége

12:42:47

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

12:42:46

Felszólalás vége

12:42:51

DanielHannan

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

12:42:51

Felszólalás vége

12:43:52

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:43:51

Felszólalás vége

12:44:03

JanZahradil

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

12:43:59

Felszólalás vége

12:45:02

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:45:01

Felszólalás vége

12:45:12

12:45 - 12:55 Az Európai Parlament álláspontja az Európa jövőjéről szóló konferenciáról (B9-0036/2020, B9-0037/2020, B9-0038/2020)

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:45:06

Felszólalás vége

12:45:16

ManuelBompard

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

12:45:13

Felszólalás vége

12:46:28

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:46:28

Felszólalás vége

12:46:42

ClaireFox

Szerep : NI

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

12:46:41

Felszólalás vége

12:48:00

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:47:57

Felszólalás vége

12:48:04

VeronikaVrecionová

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

12:48:04

Felszólalás vége

12:49:18

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:04

Felszólalás kezdete

12:49:19

Felszólalás vége

12:49:23

Joachim StanisławBrudziński

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

12:49:23

Felszólalás vége

12:50:50

KatarinaBarley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:50:47

Felszólalás vége

12:50:55

MarcBotenga

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

12:50:52

Felszólalás vége

12:51:57

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:51:53

Felszólalás vége

12:52:07

AlexandrVondra

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

12:52:04

Felszólalás vége

12:53:22

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:53:20

Felszólalás vége

12:53:27

AngelDzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

12:53:25

Felszólalás vége

12:54:30

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

12:54:28

Felszólalás vége

12:54:34

JanZahradil

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

12:54:33

Felszólalás vége

12:55:34

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:55:33

Felszólalás vége

12:55:53

12:55 - 13:02 A Venezuelában azt követően kialakult helyzet, hogy jogellenes módon megválasztották a nemzetgyűlés elnöki testületét és elnökségét (parlamenti puccs) (B9-0051/2020, B9-0052/2020, B9-0053/2020, RC-B9-0048/2020, B9-0048/2020, B9-0049/2020, B9-0050/2020)

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:55:44

Felszólalás vége

12:55:54

ThierryMariani

Szerep : ID

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

12:55:50

Felszólalás vége

12:57:04

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:57:03

Felszólalás vége

12:57:12

JiříPospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

12:57:06

Felszólalás vége

12:58:06

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:58:04

Felszólalás vége

12:58:11

GuidoReil

Szerep : ID

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

12:58:08

Felszólalás vége

12:58:49

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

12:58:48

Felszólalás vége

12:58:54

MickWallace

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

12:58:52

Felszólalás vége

13:00:04

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:00:02

Felszólalás vége

13:00:09

EugenTomac

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:57

Felszólalás kezdete

13:00:08

Felszólalás vége

13:01:05

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:01:04

Felszólalás vége

13:01:13

JanZahradil

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

13:01:11

Felszólalás vége

13:02:12

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

13:02:11

Felszólalás vége

13:02:42

13:02 - 13:09 Az EUSZ 7. cikkének (1) bekezdése szerinti, folyamatban lévő meghallgatások Lengyelországról és Magyarországról (B9-0032/2020)

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:02:26

Felszólalás vége

13:02:37

ClaireFox

Szerep : NI

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

13:02:37

Felszólalás vége

13:03:55

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:03:54

Felszólalás vége

13:04:05

Joachim StanisławBrudziński

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

13:03:57

Felszólalás vége

13:04:25

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

13:04:20

Felszólalás vége

13:05:33

AngelDzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

13:05:32

Felszólalás vége

13:06:41

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:06:38

Felszólalás vége

13:06:48

GillesLebreton

Szerep : ID

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

13:06:45

Felszólalás vége

13:07:45

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

13:07:43

Felszólalás vége

13:07:51

BogdanRzońca

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

13:07:50

Felszólalás vége

13:08:56

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

13:08:54

Felszólalás vége

13:09:13

13:09 - 13:10 A Biológiai Sokféleség Egyezmény (CBD) részes felei konferenciájának 15. ülése (COP 15) (Kunming 2020) (B9-0035/2020)

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:09:07

Felszólalás vége

13:09:17

CatherineRowett

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

13:09:12

Felszólalás vége

13:10:23

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:10:24

Felszólalás vége

13:10:41

13:10 - 13:12 A gazdasági és monetáris unió intézményei és szervei: a közszolgálati jogviszony megszűnése utáni összeférhetetlenség megelőzése (B9-0047/2020)

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:10:34

Felszólalás vége

13:10:44

JohnHowarth

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

13:10:39

Felszólalás vége

13:12:32

KláraDobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:12:30

Felszólalás vége

13:12:46

13:12 - 13:12

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:03

Felszólalás kezdete

13:12:46

Felszólalás vége

13:12:49

13:12 - 13:12 Szavazathelyesbítések és szavazási szándékok

Klára Dobrev

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

13:12:48

Felszólalás vége

13:12:53

15:00 - 15:00

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:00:08

Felszólalás vége

15:00:17

15:00 - 15:00 Az ülés folytatása

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

15:00:17

Felszólalás vége

15:00:22

15:00 - 15:00 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:00:22

Felszólalás vége

15:00:37

15:00 - 15:03

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:02:30

Felszólalás kezdete

15:00:37

Felszólalás vége

15:03:07

15:03 - 15:22 3D nyomtatóval készített tiltott tárgyak

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

15:03:07

Felszólalás vége

15:03:28

Liesje Schreinemacher

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

15:03:28

Felszólalás vége

15:05:36

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:05:36

Felszólalás vége

15:05:46

Janez Lenarčič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:02:27

Felszólalás kezdete

15:05:44

Felszólalás vége

15:08:11

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:08:10

Felszólalás vége

15:08:24

Ibán García Del Blanco

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:06

Felszólalás kezdete

15:08:24

Felszólalás vége

15:11:30

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:11:29

Felszólalás vége

15:11:38

Liesje Schreinemacher

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:05

Felszólalás kezdete

15:11:38

Felszólalás vége

15:13:43

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:13:41

Felszólalás vége

15:13:53

Angel Dzhambazki

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:11

Felszólalás kezdete

15:13:52

Felszólalás vége

15:17:03

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

15:17:01

Felszólalás vége

15:17:32

Andrey Slabakov

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

15:17:28

Felszólalás vége

15:18:48

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

15:18:38

Felszólalás vége

15:19:02

Angel Dzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

15:19:05

Felszólalás vége

15:19:36

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:19:36

Felszólalás vége

15:19:51

Janez Lenarčič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:03:08

Felszólalás kezdete

15:19:47

Felszólalás vége

15:22:55

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

15:22:53

Felszólalás vége

15:22:58

15:23 - 15:23

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:23:05

Felszólalás vége

15:23:14

15:23 - 15:23 A következő ülések időpontjai

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

15:23:14

Felszólalás vége

15:23:19

15:23 - 15:23 Az ülés berekesztése

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

15:23:19

Felszólalás vége

15:23:24

15:23 - 15:23 Az ülésszak megszakítása

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:03

Felszólalás kezdete

15:23:24

Felszólalás vége

15:23:27

Jogi nyilatkozat

Előző viták

A szövegeket csak akkor teszik közzé, ha a szó szerinti jegyzőkönyvet vezető szolgálat már feldolgozta őket. Operatív okok miatt a szövegek nem feltétlenül a plenáris ülésen elhangzott felszólalások sorrendjében kerülnek közzétételre.