skip to content
 
 
 
 .
14-05-2020
 .

Europejskie Spotkanie Młodzieży ONLINE

 .

Europejskie Spotkanie Młodzieży (EYE2020) nie odbędzie się stacjonarnie pod koniec maja. Będzie dostępne online!


Pod koniec maja tego roku w Strasburgu miało się odbyć
Europejskie Spotkanie Młodzieży (EYE) - organizowane
co 2 lata przez Parlament Europejski wydarzenie,
którego celem jest włączanie młodych ludzi do
dyskusji o przyszłości Europy. Z uwagi na
zagrożenie epidemiologiczne w połowie marca
Prezydium Parlamentu podjęło jednak
decyzję o odwołaniu spotkania. Jego nowa data
nie została jeszcze ustalona.


Aby mimo wszystko stworzyć młodym ludziom z Europy przestrzeń do wzajemnych spotkań, inspirowania się oraz wymiany poglądów z ekspertami i decydentami, Parlament Europejski postanowił przenieść część programu tegorocznego EYE do sfery wirtualnej. Jednym z głównych tematów dyskusji będą obawy dotyczące działań i roli Unii Europejskiej w kontekście kryzysu związanego z covid-19 w ramach kampanii #EuropejczycyPrzeciwCovid19.

Poniżej znajdą państwo informację na temat programu. Jesteśmy już po fazie pilotażowej, podczas której zbieraliśmy informację potrzebne do udoskonalenia naszych formatów. Są one dostępne na platformie w postaci nagrań. Można tam zobaczyć pierwsza debatę nt zdrowia psychicznego w czasach COVID-19, używania social media oraz Q&A o Parlamencie Europejskim, w którym uczestniczyli nasi koledzy z VISSEM (visit and seminars), rzecznik prasowy oraz działu prasowego, wszystkie dostępne są na naszym profilu na  Facebooku.


Program nadchodzących wydarzeń jest dostępny tutaj, lub poniżej. Jest on aktualizowany na bieżąco, wraz z potwierdzeniami uczestnictwa od kolejnych panelistów. Nowe wydarzenia, pokazują się raz w tygodniu. Jeśli są państwo zainteresowani materiałami, w tym wizualnymi, znajdziecie je tutaj.

Osoby, chcące otrzymywać regularne aktualizację programu i zaproszenia za pośrednictwem Outlooka na nadchodzące sesje, są proszone o zgłoszenie zainteresowania pod adresem email: eye@ep.europa.eu.


 

Program nadchodzących wydarzeń