Ga naar de inhoud
 
 
 

Perscontacten

Hier vindt u de gegevens van woordvoerders in het Europees Parlement, persfunctionarissen en andere nuttige contacten.

Woordvoerders Europees Parlement

Woordvoerder Europees Parlement
Jaume Duch Guillot
(+32) 2 284 30 00
(+33) 3 881 747 05
(+32) 4 965 994 76
jaume.duch@europarl.europa.eu

Tweede woordvoerder
Delphine Colard
(+32) 2 284 33 83
(+33) 3 881 641 23
(+32) 4 989 844 85
delphine.colard@europarl.europa.eu

Woordvoerder van voorzitter Sassoli
Roberto Cuillo
(+32) 2 283 24 94
(+33) 3 881 72340
(+32) 4 708 925 92
roberto.cuillo@europarl.europa.eu

Woordvoerder Liaisonbureau Europees Parlement Nederland:
      Ingelise de Boer
      Tel.: 070 313 5422  of 06 129 40 913
      ingelise.deboer@ep.europa.eu
    
      Koen Blankenstijn
      Tel.: 070 313 5444 of 06 204 17 373
      koen.blankenstijn@ep.europa.eu

Aanspreekpunt voor de pers in Den Haag:
      Ingelise de Boer
      Tel.: 00 31 70 313 5422
      ingelise.deboer@europarl.europa.eu

      Koen Blankenstijn
      Tel.: 070 313 5444 of 06 204 17 373
      koen.blankenstijn@ep.europa.eu

 .

Persfunctionarissen naar beleidsveld

Persfunctionarissen naar beleidsveld
 .

Voorlichters van de politieke fracties  

 .

PvdA
Frederieke Jongbloed
Bureau ASP 15G130 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 285 73 91
Mob.: 00 31 6 105 04 339
frederieke.jongbloed@europarl.europa.eu

Sytske Jellema
Bureau ASP 15G157 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 2843028
Mob.: 00 31 6 438 67 843
sytskesusie.jellema@ep.europa.eu

VVD
Margot Overbeek
Bureau WIB 5M111 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 81 31 (Brussel)
marguerite.overbeek@ep.europa.eu

CDA
Yvonne Hage
Bureau ASP 04254 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 284 21 81 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 172 824 (Straatsburg)
Mob.: 00 31 6 23 58 31 21
yvonne.hage@ep.europa.eu

Forum voor Democratie
Michiel Hoogeveen
Bureau WIE 01U040 - EP Brussel
Tel.: 00 31 6 420 47 918
michiel.hoogeveen@europarl.europa.eu

GroenLinks
Lowie Kok
Bureau ASP 10G358 - EP Brussel
Tel.: 00 31 6 270 15 080
Mob.: 00 32 484 201 518
lowie.kok@ep.europa.eu

D66
Stefan de Koning
Bureau WIB 06M049 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 89 07
Mob.: 00 32 484 201 518
stefan.dekoning@ep.europa.eu

ChristenUnie
Oetze Deelstra
Bureau ASP 08E250 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 77 19
Mob.: 00 31 6 460 41 009
oetze.deelstra@la.europarl.europa.eu

SGP
Kees Bos
Bureau WIE 4U007 - EP Brussel
Bureau SDM G01024 - EP Straatsburg
Tel.: 00 32 2 283 71 55 (Brussel)
Tel.: 00 33 3 881 751 55 (Straatsburg)
cornelis.bos@ep.europa.

Partij voor de Dieren
Tim Feij
Bureau WIB 02M037 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 76 29 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 177 629 (Straatsburg)
Mob.: 00 32 491 227 830
tim.feij@ep.europa.eu

Partij Voor de Vrijheid
Arnold Sadhinoch 
Bureau ASP 06E240 - EP Brussel
Tel.: 00 32 4 703 796 83
arnold.sadhinoch@ep.europa.eu

Groep Otten
Jeroen de Vries
Mob.: 00 31 6 374 91 489
pers@go2021.nl

 .

Persdiensten andere EU-instellingen

Raad van Ministers
Europese Commissie
Hof van Justitie
Europese Rekenkamer
Economisch en Sociaal Comité
Comité van de Regio's
Europese Centrale Bank
Europese Investeringsbank
Bureau voor Fraudebestrijding