Europos Parlamento plenarinių posėdžių salė 

Europos Parlamento plenarinių posėdžių salė

Briuselis
Plenarinių posėdžių salė

Pagrindiniai Europos Parlamento narių biurai yra įsikūrę Briuselyje. Lankantis plenarinių posėdžių salėje galima puikiai pajusti jaudinančią didžiausio pasaulyje tarptautinio parlamento atmosferą ir sužinoti apie jo galias ir vaidmenį.

 

30-90'
10-100
24

Europos Parlamento plenarinių posėdžių salė

Briuselis
Plenarinių posėdžių salė

Mes pasiruošę vėl jus priimti

 

Prašome susipažinti su šiomis priemonėmis, kad galėtumėte saugiai apsilankyti (Atnaujinta: 07-15):

  • Galimi tik individualūs vizitai (daugiausia 10 žmonių)
  • Galioja įprastos darbo valandos (žr. žemiau).
  • Prašome rezervuoti apsilankymą internetu. Jei neturite užsakymo, bus leidžiama apsilankyti tik tuo atveju, jei viduje yra pakankamai vietos.
  • Prašau atsineškite savo veido kaukę.
  • Gali būti matuojama temperatūra prie įėjimo ir negalėsite įeiti, jei jūsų temperatūra yra aukštesnė nei 37,7 ° C.
  • Visi individualūs lankytojai vizito metu eina fiksuotu keliu.
  • Turite būti 1,5 m atstumu nuo kitų lankytojų.

 

Peržiūrėkite visą informaciją apie apsilankymą koronaviruso metu

 

Plenarinių posėdžių salėje gali susėsti visi Europos Parlamento nariai. Plenarinių sesijų metu čia vyksta didžiausios ir svarbiausios diskusijos. Tai vieta, kurioje buvo surengta daugybė istorinės svarbos balsavimų. Apsilankyti joje galima nemokamai. Grupės vizitą reikia užsisakyti iš anksto, tačiau pavieniams lankytojams tai nebūtina.

Pasitikrinkite Europos Parlamento kalendoriuje, kada Briuselyje vyksta plenarinės sesijos. Jos pažymėtos raudonai ir vyksta nuo trečiadienio iki ketvirtadienio.

Savaitgaliais ir nedarbo ar valstybinių švenčių dienomis vizitai nevyksta. 2020 m.: 09/04, 10/04, 13/04, 01/05, 21/05, 22/05, 01/06, 21/07, 02/11, 24/1201/01/2021.

Pavieniai lankytojai

Pavieniai lankytojai gali apžiūrėti plenarinių posėdžių salę naudodamiesi multimedijos gidu, sudalyvauti trumpame individualizuotame informaciniame pristatyme arba stebėti plenarinio posėdžio eigą. Šie vizitai skirti pavieniams lankytojams, šeimoms ir nedidelėms daugiausia 10 žmonių grupėms. Jaunesnius nei 14 metų amžiaus vaikus turi lydėti suaugęs asmuo. Prašytume rinktis prie lankytojams skirto įėjimo likus 15 minučių iki vizito pradžios.

Multimedijos gidai

Plenarinių posėdžių salę norimu tempu galite apžiūrėti naudodamiesi multimedijos gidu, kuriame informacija pateikiama 24-iomis oficialiosiomis ES kalbomis. Vizito naudojantis multimedijos gidu trukmė – apie 60 minučių. Atkreipiame dėmesį į tai, kad vykstant plenarinėms sesijoms vizitai naudojantis multimedijos gidu negalimi.

Multimedijos gidą galite atsisiųsti prieš pradėdami savo apsilankymą. Programėlę „EP Visit“ rasite „Apple Store“ ir „Google Play“. Atkreipkite dėmesį į tai, kad programėlė neveikia už plenarinių posėdžių salės lankytojams skirtos erdvės ribų.

Vizitų laikas

Pirmdienās – ceturtdienās Piektdienās
09:30 - 17:00 9:00 - 13:00
Pirmdienās – ceturtdienās
09:30 - 17:00
Piektdienās
9:00 - 13:00
 
 

Paskutinis įėjimas - 16.00 val. nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ir 12.00 val. penktadienį.

Informaciniai pristatymai plenarinėje posėdžių salėje

Nepraleiskite progos sudalyvauti labiau prie konkrečios grupės poreikių pritaikytame informaciniame pristatyme, kurio metu galėsite išklausyti vieno iš mūsų pranešėjų parengtą pristatymą apie Europos Parlamento darbą ir vaidmenį. Pristatymai vyksta pirmadieniais, o vasarą – kasdien (žr. toliau pateikiamą grafiką). Jie trunka 30–60 minučių ir vyksta anglų ir prancūzų kalbomis (pagal galimybes – ir kitomis).

 

Informacinių pristatymų grafikas

Pirmadienis
11.00 ir 15.00
Pirmadienis
11.00 ir 15.00
 
 
 
 

Stebėkite plenarinį posėdį

Plenarinių sesijų metu tam tikras skaičius vietų paliekamas pavieniams lankytojams, kurie gali valandą stebėti posėdį. Lankytojai įleidžiami atsižvelgiant į laisvų vietų skaičių. Briuselyje vykstančių plenarinių sesijų datas galima pasitikrinti kalendoriuje

Vizitų laikas per plenarines sesijas

Trečiadienis Ketvirtadienis
15.00–17.30 9.00–12.00
Trečiadienis
15.00–17.30
Ketvirtadienis
9.00–12.00
 
 

Grupės

Vizitai plenarinių posėdžių salėje gali būti rengiami 10–100 žmonių grupėms. Juos reikėtų rezervuoti prieš 2–3 mėnesius. Prašymai tvirtinami atsižvelgiant į tai, ar turima laisvų salių ir pranešėjų.

Grupės vizitas trunka 1–2 valandas. Jį sudaro Parlamento darbuotojo informacinis pristatymas apie Europos Parlamento vaidmenį ir galias, klausimams ir atsakymams skirtas laikas bei apsilankymas plenarinių posėdžių salės stebėjimo ložėje. Vizitai vyksta visomis 24-iomis ES kalbomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Priklausomai nuo Europos Parlamento kalendoriaus, grupėms taip pat gali būti sudaryta galimybė vieną valandą stebėti plenarinį posėdį iš stebėjimo ložės.

Grupių vadovai gali rezervuoti vizitą užpildydami prašymo formą internetu.

Apsilankymai keliose vietose

Jei norite savo vizitą plenarinių posėdžių salėje sujungti su vizitu Parlamentariume ir (arba) Europos istorijos namuose, nurodykite tai prašymo formoje. Sužinoję apie tai iš anksto galėsime užtikrinti sklandų vizitą.

Europos Parlamento meno kolekcija

Plenarinių posėdžių salės lankytojai gali pamatyti dalį Europos Parlamento meno kolekcijos.

Šią kolekciją sudaro 387 šiuolaikinio meno kūriniai iš Europos Sąjungos valstybių narių. Ypatingas dėmesys joje skiriamas perspektyviems jauniesiems menininkams. Europos Parlamentas taip pat yra gavęs per 120 dovanotų kūrinių ir reguliariai eksponuoja pasiskolintus meno kūrinius.

 

Saugumas

Norint patekti į Europos Parlamento pastatus, reikalaujama parodyti galiojantį asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Visi lankytojai ir jų rankinės prieš įeinant patikrinami panašiai, kaip oro uoste. Šaunamieji ginklai, sprogstamosios ar degiosios medžiagos, pipirinių dujų balionėliai, aštrūs daiktai ir kiti ginklais laikytini objektai draudžiami. Vadovaujantis Belgijos nacionalinės teisės aktais, kai kurie draudžiami daiktai gali būti perduoti policijai.

Lankytojų erdvėje fotografuoti ir filmuoti leidžiama, tačiau saugumo erdvėje ir plenarinių posėdžių salės stebėjimo ložėje vykstant plenariniam posėdžiui draudžiama.

Prieinamumas

Vizito metu mūsų darbuotojai mielai bendradarbiaus su vertėjais į gestų kalbą. Šių vertėjų paslaugomis turėtų pasirūpinti grupių vadovai.

Jeigu Jums būtina speciali pagalba, praneškite mums iš anksto.

Paslaugos

Paulio-Henri Spaako pastate yra valgykla, tačiau grupės į ją įleidžiamos tik iš anksto rezervavus.

Plenarinių posėdžių salė

Paul-Henri Spaak building
Rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Brussels
Belgium

Kaip atvykti

Europos Parlamentas yra šalia stoties „Brussels-Luxembourg“.

Sprendimai akliesiems
Kavinė
Sprendimai kurtiesiems
Restoranas
Bagažo saugykla
Judėjimo negalia
Belaidis internetas

Praktinė informacija

Tęskite vizitą

  

Europos istorijos namai

Briuselis
Europos istorijos namai
90'
10
24

Parlamentariumas

Briuselis
Parlamentariumas
60'
6
24

Vaidmenų žaidimas

Briuselis
Parlamentariumas
14
18
metų
150'
16-32
24

Europos stotis

Briuselis
Europos stotis
15'
1
24