Europos istorijos namai 

Europos istorijos namai

Briuselis
Europos istorijos namai

Nuo mitų ir atradimų iki XX a. chaoso ir sanglaudos: Europos istorijos namų lankytojai, kurie leidžiasi į kelionę per Europos istoriją, priverčiami susimąstyti apie jos ateitį.

90'
10-150
24

Europos istorijos namai

Briuselis
Europos istorijos namai

Įėjimas nemokamas. Apsilankymas trunka apie pusantros valandos. Parodą galima apžiūrėti visomis 24-iomis oficialiosiomis Europos Sąjungos kalbomis. Taip pat galima naudotis mokykloms, šeimoms ir grupėms parengta medžiaga bei dalyvauti specialiuose užsiėmimuose.

Darbo laikas

Pirmadienis Antradienis – penktadienis Šeštadienis ir sekmadienis
13.00–21.00 9.00–18.00 10.00–18.00
Pirmadienis
13.00–21.00
Antradienis – penktadienis
9.00–18.00
Šeštadienis ir sekmadienis
10.00–18.00

Muziejus nedirba: sausio 1 d., gegužės 1 d., lapkričio 1 d., gruodžio 24, 25, 31 d.

Pavieniai lankytojai

Savarankiškai atvykstantiems lankytojams ir mažesnėms nei 10 žmonių grupėms apsilankymo muziejuje iš anksto rezervuoti nereikia. Lankytojai parodą gali apžiūrėti sau priimtinu tempu, naudodamiesi multimedijos gidais, kuriuose informacija pateikiama visomis 24-iomis oficialiosiomis Europos Sąjungos kalbomis.

Ekskursijos su gidu anglų kalba vyksta kiekvieną antradienį, 12.15–13.00 val. Išankstinė rezervacija nebūtina.

Grupės

Didesnės nei 10 žmonių grupės turėtų bent prieš 2 savaites rezervuoti ekskursiją internetu, jei parodą pageidauja apžiūrėti naudodamosi multimedijos gidu, ir bent prieš 4 savaites, jei pageidauja ekskursijos su gidu. Multimedijos gido informacija prieinami visomis 24-iomis Europos Sąjungos kalbomis, o ekskursijos su gidu siūlomos anglų, olandų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Siūloma veikla

Nuolatinė paroda
Nuolatinėje parodoje lankytojai leidžiasi į kelionę per Europos istoriją, pradedant Europos užuomazgomis ir raida, baigiant įsiplieskusiu karu ir geresnio gyvenimo paieškomis.

Laikinoji paroda: „Veržlus jaunimas“
Veržlus jaunimas“ pasakoja keturių jaunimo kartų, subrendusių svarbiausiais pastarojo šimtmečio etapais, istoriją.

Švietimas ir mokymas
Praktiniai seminarai ir mokomoji medžiaga padeda moksleiviams ir studentams pasinerti į Europos istoriją ir jos paveldą šiuolaikiniame pasaulyje. 

Šeimos
Praktiniai užsiėmimai ir renginiai sudomins visų amžiaus grupių lankytojus, tad šeimos galės kartu tyrinėti Europos istoriją.

Namai, turintys istoriją

Europos istorijos namai įsikūrę žaliame Leopoldo parke gražiai restauruotame Eastmano pastate. 25 arų parkas yra buvusio Karališkojo zoologijos sodo vietoje. Visuomenei jis tapo atviras 1880 m. Parke dėmesį patraukia vaizdingas ežeras ir gausybė laukinių gyvūnų. Tai puiki vieta piknikui ir poilsiui. Pats pastatas buvo kruopščiai atrestauruotas išsaugant 4-ojo dešimtmečio autentiką, kai jame dar veikė neturtingųjų vaikams skirta stomatologijos klinika. Būtinai atkreipkite dėmesį į art deco stiliaus gyvūnų paveikslus, nutapytus prancūzų rašytojo Jeano de La Fontaine'o pasakėčių motyvais.

Saugumas

Norint patekti į Europos Parlamento pastatus, reikalaujama parodyti galiojantį asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Visi lankytojai ir jų rankinės prieš įeinant patikrinami panašiai, kaip oro uoste. Šaunamieji ginklai, sprogstamosios ar degiosios medžiagos, pipirinių dujų balionėliai, aštrūs daiktai ir kiti ginklais laikytini objektai draudžiami. Vadovaujantis Belgijos nacionalinės teisės aktais, kai kurie draudžiami daiktai gali būti perduoti policijai.

Prieinamumas

Vizito metu mūsų darbuotojai mielai bendradarbiaus su vertėjais į gestų kalbą. Šių vertėjų paslaugomis turėtų pasirūpinti grupių vadovai.

Paslaugos

Europos istorijos namuose įrengtos rakinamos spintelės, patalpa kūdikiams pervystyti, rūbinė, čia veikia parduotuvė ir 60 vietų kavinė, kurioje rasite gaiviųjų gėrimų ir gardžių užkandžių.

Europos istorijos namai

Rue Belliard / Belliardstraat 135
1000 Brussels
Belgium

Kaip atvykti

Nuo šiol Europos Parlamento Briuselyje lankytojai gali palikti savo automobilį automobilių aikštelėje, tačiau užsakymo prašymą reikia išsiųsti likus ne mažiau kaip vieną darbo dieną iki vizito.

Wi-fi

Praktinė informacija

Tęskite vizitą

  

#MuseumMondays

Briuselis
Europos istorijos namai

Veržlus Jaunimas

Briuselis
Europos istorijos namai
EN, FR, DE, NL

Užduočių lapai

Briuselis
Europos istorijos namai
12
18
metų
90'
10-60
EN, FR, NL, DE

Atradimų kelias

Briuselis
Europos istorijos namai
6
10
metų
10-30
EN, FR, NL, DE